Ishavskatedralen - Tromsøysund menighet

Kontaktinformasjon

Kontaktperson:
Agnethe Soelberg
booking@ishavskatedralen.no

Besøksadresse og telefon:
Hans Nilsens vei 41
9020 Tromsdalen

Telefon: 410 08 470

Turistinformasjon:
Vaktmobil: 410 08 470

Kirkekontoret i Tromsø:
Ved kirkelige handlinger som dåp, begravelse, bryllup eller konfirmasjon ta kontakt med kirkekontoret i Tromsø.
Telefon: 47 80 50 90

Kateketen:
For skolebesøk i kirka ta kontakt med kateketen på
Telefon: 97 48 33 16


Telefon og e-postadresser:

Tromsøysund og Ullsfjord menigheter:
Kirkekontoret: 47 80 50 90

Daglig leder/kantor: Kristian Paulsen
Mobil: 915 80 856
kristian.paulsen@kirken.tromso.no

Sogneprest Tromsøysund: May Line Angell:
Mobil: 92 05 89 10
may.line.angell@kirken.tromso.no

Sogneprest Ullsfjord: Vidar Nes Mygland
Mobil: 958 65 399
vidar.nes.mygland@kirken.tromso.no

Kantor: Linde Mothes
Mobil: 948 82357
linde.mothes@kirken.tromso.no

Prostiprest Leif Nordahl
Mobil: 940 52 818
leif.nordahl@kirken.tromso.no

Diakon Vigdis Iren Mellem
Telefon: 970 31 104
Mobil: 971 41 562
vigdis.mellem@kirken.tromso.no

Kateket: Cathrine Kjeldsberg
Telefon: 974 83 316
cathrine.kjeldsberg@kirken.tromso.no

Menighetsarbeider: Åse Dons Lindrupsen
Telefon: 908 74 525
aase.lindrupsen@kirken.tromso.no

Turistansvarlig/Regnskapsfører: Agnethe Soelberg
Telefon: 47 68 06 68
Mobil: 410 08 470
agnethe@ishavskatedralen.no

Kirketjener Mogens Olsen
Mobil: 469 70 973
mogens.olsen@kirken.tromso.no

Trosopplærer: Kristin Økseter
kristin.okseter@kirken.tromso.no
Mobil: 450 14 438

Regnskapsmedarbeider Charles Fjellstad
Kontor: 483 17 765
Mobil: 479 06 386
charles.fjellstad@kirken.tromso.no
regnskap@ishavskatedralen.no

Turistverter
Mobil: 483 18 220
staff@ishavskatedralen.no